Tabelacı

Tabela

İzmirde Tabela Firmaları

Tabelanın eş anlamlısı olan levha; plastik, ahşap, metal, cam zeminli yüzeyler üzerine işletmelerin isimlerinin veya sloganlarının yazılarak işletme binalarının üstü, girişi, kapısı gibi görünür yerlerine asılı olduğu materyallerdir. Ticari yaşantının gereklerinden biri de tabelalar’dır. Açtığınız iş yerinin tanınması ve bulunması için sizin künyeniz, hiç şüphesiz tabelanız olacaktır.

Globalleşen ve değişen dünya düzeninde teknoloji de hızla ilerlemekte ve tabelalar da bu işten nasibini almaktadır. Günümüzde tabela üretimi konusu oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Özellikle dış cepheye monte edilmiş olan tabelalarda seçilecek tabela malzemeleri oldukça önem taşımaktadır. Bizler yılların tecrübesiyle dayanıklı malzemeleri iyi bir görsellikle müşterilerimize sunuyoruz. Müşteri ağımız verdiğimiz hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olarak her geçen gün artmaktadır. Kendi içerisinde çok farklı başlıklara ayırabileceğimiz tabelalar kullanılan malzemeler, kullanım yeri ve boyutuna göre de farklılık göstermektedir.

İzmirde Tabela

İzmirde Tabela firmalarından bizi ayıran kaliteli hizmet anlayışımızla tabela ihtiyacınızı en uygun ücretlerle karşılamanın haklı onurunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin tabela taleplerini aldıktan sonra tabelayı asmak istedikleri mekanla ilgili inceleme yapılır ve doğru yönlendirmeler (tabela malzemesi, tabela boyutu, tabela rengi, tabela yazı stili, görseller vs.) çalışanlarımız tarafından özenle yapılmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Led ışıklı, ışıksız, totem, krom kutu harf vb. gibi geniş ürün seçeneklerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sizin tabelalarınız da da göstermek isteriz.

İzmir Tabelacı Reklamcı

Teknoloji hayatımızı her alanda kolaylaştırıp zenginleştirdiği gibi tabela reklam sektöründe de birçok yeniliğe imza attırmıştır. Eskiden fırça ile yapılan el emeğinin çok fazla olduğu bu sektör zamanla yerini bilgisayar ve makinelere bırakmıştır. Kullanılan teknikler reklam malzemeleri çok farklı boyutlar kazanmıştır. Firmamız da bu büyüyen ve gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurmuş her çeşit reklam tabelanızı itina ile yapmaktadır. Çok çeşitli reklam ürünümüz ve deneyimli kadromuz ile amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir. İzmir’de tabela reklam yaptırmak isteyen müşterilerimizin isteklerini en çabuk şekilde yapmak için sizleri İzmir Tabela Reklam ofisimize bekliyoruz.

İzmir Reklam Tabela

Reklam ve tabela için müşterilerle yaptığımız görüşmeleri sözleşme olarak iki tarafında onaylamasıyla yapıyoruz. Reklam firmaları, kurum ve kuruluşların ürün ve hizmetlerini tanıtma işini aldıktan sonra sözleşme yapılır. Reklam Tabela Sözleşmesinde müşterinin istekleri, tabelanın boyutu, kullanılan malzeme, içerik, fiyat, işe başlama ve teslim tarihi, iki tarafında yasal olarak nasıl davranacakları gibi hususların belgelenmesidir. Bu sözleşmede amaç bir karışıklık ve haksızlığa sebebiyet vermemek, işleri yasal çerçevede çözmek içindir.
Reklam Tabela vergisi ne zaman ödenir? İlan reklam vergisi beyan dönemi 01 Ocak – 31 Ocak tarihlerindedir. Bu zamanın dışında sene içinde yapılan reklamlarda önce mükellef tarafından beyannamede bulunulur. Reklam tabela vergisini vermekle yükümlü olanlar bağlı bulunduğu belediyenin Gelirler Müdürlüğüne başvurarak veya e-beyanname sistemini kullanarak beyanname verirler.

İzmir Simurg Tabela Firması

Tabela sektöründe firmamız; ekonomik, hızlı ve pratik çözümler üreterek öncü marka haline gelmeyi başarmıştır. Deneyimli kadromuzla reklam alanında İstanbul ve Türkiye’de tanınmış kişi, kurum ve kuruluşlara hizmet veren, sürekli yenilen bir firmayız. Müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı ilke edinerek yola çıkan reklam firmamız amacına ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Tabela üretim aşamasında Türkiye’nin her bölgesiyle çalışıyoruz. Müşteri odaklı satış politikasına göre hizmet veren İzmir tabela firması sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. İzmir ‘in her bölgesinden bize ulaşabilir siparişlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tabela Çeşitleri

İzmir tabela firmaları çeşitlilik açısından kendisini geliştiren ve sürekli yenileyen bir firma haline gelmiştir. Tabela firmamız müşterileriyle karşılıklı dürüstlüğe dayanan bir yol izlemektedir. Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda cevap vermektir. Kapsamlı hizmet anlayışımızda müşterilerimizle birlikte tabela tasarlamakta vardır.
Reklam tabelası özen ve titizlik istemektedir. Tabela üzerinde bulunan görsellerin fark edilmesi, gösterişli olması gerekmektedir. Tabela boyutları ayarlanırken insan zihninin işleyişine göre düzenlenmelidir. Bilinen şekiller ilk kez görülen şekillere göre daha kalıcı olduğu için tabelada oluna şekillerin aşina olunan şekiller olmasına da dikkat edilmelidir. Firmamız müşterilerimize reklam kampanyalarını anlatmaktadır. Müşterilerimizin seçtikleri tabela hakkında firmamızdan bilgi alabilmektedirler. Tabela Modelleri çeşidinin insan üzerindeki etkisini de anlatan firmamız müşterilerine eğitici bilgiler vermektedir. Harflerin insan psikolojisine de olumlu katkıları vardır. İyi bir tabela firmasıyla diyalog halinde olup sipariş vermeli ve ürününüzü takip etmelisiniz.