Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf Yapımı

Pleksi kutu harf tabela diğer tabela çeşitlerine göre daha dayanıklı ve sağlamdır. Pleksi kutu harf nasıl yapılır? Nerede kullanılır ve hangi malzemeden yapılır şeklinde müşterilerimiz tarafından bizlere soru yöneltilmektedir. Bizlerde deneyimlerimize güvenerek yöneltilen sorulara özenle cevap veriyoruz.

Pleksi Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Pleksi kutu harf yapımı şöyledir; Plastik levhanın boyutu genelde 3 mm veya 5 mm kalınlığında olmaktadır. En yaygın tabela çeşidi olarak bilinmektedir. Tabelanın hem uzun ömürlü kullanılması hem de estetik duruşu müşteriler tarafından tercih edilir hale getirmiştir. Plastik levha harf ve şekil verilerek kesilmektedir. Kesilen harfler müşterilerimizin istediği boyuta ve kalınlığa getirilmektedir. Harflerin hazırlanmasıyla levha üzerine kaynak yapılır. Eğer ışıklandırma istenirse ışık tesisatı da tabela eklenmektedir. Işık sisteminde ekonomik olmasından dolayı led ışık tercih edilmektedir. Tasarrufu önemseyen firmamız her konuda olduğu gibi ışıklandırma konusunda da müşterisini bilgilendirmektedir. Firmamız tarafından her renkte tabela yapılabilmektedir. Müşterilerimizin özel istediği de dikkate alınıp tabela üzerine uygulanmaktadır.

Ustalık Önemli!

Diğer tabela firmalarına göre pleksi kutu harf fiyatları da gayet normaldir. Ödeme konusunda da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Son dönemlerde en çok tercih edilen tabela çeşidi olan pleksi kutu harf tabelası firmamızda başarılı şekilde yapılmaktadır. Reklam alanında kendini kanıtlamış öncü bir firmanın gururunu yaşıyoruz. Yapılan reklam çalışmasında renk uyumu, harflerin okunur ve kolay anlaşılır olması, ışıklandırmanın yapılması gibi özelliklere de dikkat edilmektedir.