İzmir Paslanmaz Kutu Harf

16 Eki

İzmir Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

Bir firma kuruluşunda veya sonrasında her zaman reklam ihtiyacı içindedir. Çünkü reklam, tanıtım ve müşteri getirisi demektir. İş yerinizin girişine asılan logonuzun ve telefon numaranızın bulunduğu tabelalar tanıtımda çok etkilidir. O sebeple ilgi çekici ve sıra dışı olmalıdır. Teknolojiyle beraber gösterişin çok arttığı İzmir Reklam piyasasında cebinize uygun tabela fiyatları da bulmanız mümkün. Biz yıllarını bu işe vermiş emektar bir firma olarak size en ekonomik, pratik ve sorunsuz çözümler üretmeyi hedefliyoruz.

İzmir Paslanmaz Kutu Harf

Tabela alırken her tabelanın sizin için en baştan tasarlandığını unutmayın. Diğer adıyla Metal harf ya da İnox harf te denilen bu harfler, evladiyelik dediğimiz türden tabela’lardır. Baktığınızda aynı gibi görünen iki tabela arasında detaylara inildiğinde çok fark olduğunu görebilirsiniz. Bunu anlamanın yolu işçiliğinin kalitesini ve kullanılan malzemeyi iyi incelemekten geçiyor. Örneğin kutu harf, paslanmaz krom malzemeden üretilir. İzmir Paslanmaz kutu harf kalitesini hem malzemesi hem de işçiliği ön plana çıkarır. Paslanmaz malzemeden üretildiği için uzun ömürlü oluşu ve şık görüntüsüyle sık tercih edilen tabela çeşitlerindendir.
Krom malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen boyutta imal edilmesiyle işe başlanır. İnce olacak şekilde kesilen paslanmaz malzemenin tabanına pleksi malzemesi döşenerek fileli krom kutu harf meydana getirilir. Filleri krom kutu harf içten ledlerle aydınlatılarak tabelanızı ışık yardımıyla ön plana çıkmasını sağlar. Bu müşterinin isteğine bağlıdır. Fileli krom kutu harf fiyatları ise bu istekler doğrultusunda artmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden personelimiz ve son teknolojiyle üretilmiş makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

 

ByTabela

Tabela Üreticisi, Tabela Tamircisi, Tabela Montajı, Tabela Sökümü, Tabelacı