Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Genel kategori olarak bilinen İzmir Işıksız Tabela günümüzde pek çok küçük-büyük tüm şirketler tarafından kullanılmaktadır. İsteğe göre farklı boyutlarda üretilebiliyor olması, çeşidinin çok olması elektrik aksanı olmaması yani ayrı bir enerji harcamaması gibi pek çok etkenlerle tercih edilen bir ürünümüzdür.
Işıksız tabela fiyatları çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. İzmir Işıksız Tabela Kullanılan malzemeye, istenilen boyutlara göre çeşitlerimiz bulunmaktadır, dolasıyla müşteri isteği burada çok önemli bir etkendir. Bunu sağlamak içinde müşterilerimizin nerede kullanacağı, reklam veya tanıtım amaçlı olarak hangi sektörde kullanacağı önem taşımaktadır. İç mekânlarda kullanılabileceği gibi dış mekânlarda da kullanılabilir. İzmir Işıksız Tabela Değerli müşterilerimize en iyi desteği sağlayabilmek için öncelikli olarak kullanım amacına uygun tabela çeşidimizi seçmekteyiz. Daha sonrasında seçilen ürüne göre kalitemize uygun fiyatlarla müşterilerimizle anlaşmalar yapmaktayız. Örneklemek gerekirse iç mekânda kullanılacak olan ışıksız tabela için öncelikli olarak hafif olan bir pleksi malzemeden yapılmış olanı seçeriz. Rüzgâr, fırtına gibi dış etkenler olmayacağı için hafifliği tercih edebiliriz. Boyutlarını ise mekânın genişliğine göre karar veririz. Müşterilerimizin kararı ile birlikte seçilen tabelalarımız, kullanılan malzemeyle, kalitesine uygun işçilik maliyeti ile birlikte hesaplanır.

İzmir Işıksız Tabela

Tercih sebeplerinin sonuncusu da ışıksız tabela vergisidir. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımladığı 2 seri numaralı Belediye Gelirleri Kanunu Sirkülerine göre gerçek veya tüzel kişilerden, reklam yapmayanlar ve ½ metrekareyi aşmayan iş sahibinin kimliğini ve yapılan işi anlatan ışıksız tabelalar kullananların ilan ve reklam vergisi ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Işıklı ve Işıksız Tabela Farkları

Reklam dünyasının baş tacı olan tabelalar her işyerinde bulunması gereken zorunlu malzemedir. Görsellik, iş yerinin müşterilerine kendini tanıtması için tanınan fırsattır. İş yeri sahipleri uygun fiyata tabela yaptırmak için araştırma içerisine girmektedirler. Bizler tabela yapımında hem kaliteli malzeme kullanıyoruz hem de seri üretimle kısa zamanda ürününüzü size teslim ediyoruz. Dürüstlük, karşılıklı güven, memnuniyet vazgeçilmez prensiplerimizi oluşturmaktadır. Yeniliğe açık ve sürekli teknoloji takipçisi olan firmamızı sitemizden ziyaret edebilir ve bize reklam tabelalarınızın siparişlerini verebilirsiniz. İsterseniz tabela modellerini yerinde de görebilirsiniz.

İzmir Ucuz Tabela

Tabela çeşitlerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretiyoruz. Daha çok gece fark edilmek istenilen yazılar için müşterilerimize ışıklı tabela öneriyoruz. Görsel açıdan daha canlı ve parlak olan ışıklı tabelaya doğrudan veya dolaylı olarak ışık yansıtılmaktadır. Işıksız tabeladan farkı aydınlatma sistemiyle ışıklandırılmasıdır. Işıksız reklam tabelaları ise daha ekonomik ve pratik ürünlerdir. Herhangi bir aydınlatma aracına gerek duyulmadan imalatı yapılmaktadır.
Reklam sektöründe estetik, hoş ve farklı bakış açıları da gereklidir.

Reklam tasarımının bazı kuralları vardır. Tabelada yer alan karakterler ve harf kalitesi önemlidir. Reklam tasarımına kritik nokta içeriğin algılanmasıdır. Bazen hareket halinde geçen müşteri harfleri tam olarak göremese de içeriği algıladığında zihin harfleri tamamlayacaktır. Tabelaların dikkat çekiciliğini arttırmak için bazen ufak tefek değişiklik yapmak gerekir. Açık havada olan tabela belli bir süre sonra göz aşinalığına gelerek okunmayacaktır.